20 Травня 2016, П'ЯТНИЦЯ
Час Захід Місце
09:00-11:00 Реєстрація учасників фестивалю  «TATTOO COLLECTION 2016» Вхід, каси (1)
11:00 Двері відчинені для гостей «TATTOO COLLECTION 2016» Вхід, каси (1)
11:00 Початок роботи тату майстрів Творчий простір 3.1
TATTOO ZONE (9)
11:00-18:00 Яскравий дитячий світ від аніматорів корпорації PZTV Дитячий майданчик (8)
11:00-20:00 Конкурс малюнка від компанії WACOM у Demo Zone, приз – графічний планшет Intuos Draw small Творчий простір 3.1
TATTOO ZONE (9)
11:00-21:00 Виставка авторської скульптури MACHINARIUS Творчий простір 3.2
11:00-21:00 Виставка картин учнів студії живопису та малюнку L.Studio Творчий простір 3.2
11:00-21:00 Творчі майстер класи від студії цікавого мистетства VUXO Творчий простір 3.2
12:00-21:00 Поселення в наметове містечко Кемпінг (16)
12:00-21:00 Конкурс художників “Через терни до зірок”, митці у процесі малювання Парк
12:00-14:30 Реєстрація тату в номінаціях 1-го дня Фестивалю Festival organizators (9)
13:00-13:30 Офіційне відкриття Фестивалю Центральна площа фестивалю (3)
15:00-15:20 Знайомство з майстрами татуювання, жюрі та номинаціями фестивалю Центральна площа фестивалю (3)
15:00-20:00 Творчий перформанс від Студії цікавого мистетства VUXO Творчий простір 3.2
15:20-17:30 Перегляд татуювань Домашнього завдання за Номінаціями 1-го дня Центральна площа фестивалю (3)
18:00 Закінчення роботи майстрів та реєстрації татуювань в номінації Best of the Day Творчий простір 3.1
TATTOO ZONE (9)
18:00-19:00 Концертна програма: виступ гурту Cosmopolis Сцена “Пьяцца” (11)
18:00-19:00 Японське естетичне мистецтво шибарі від Shibari Projects Ukraine Творчий простір 3.1
18:30-19:30 Перегляд готових робіт в Номінації Best of the Day Центральна площа фестивалю (3)
19:30-20:00 Нагородження переможців Фестивалю за Номінаціями 1-го дня Фестивалю Центральна площа фестивалю (3)
19:00-20:00 Концертна програма: виступ гурту БEZ ОБМЕЖЕНЬ Сцена “Пьяцца” (11)
20:00-21:30 Концертна програма: виступ гурту O.TORVALD Сцена “Пьяцца” (11)
22:30-23:30 Концертна програма: виступ гурту My Versal Зелена лаунж-зона (13)
23:30-00:30 Концертна програма: виступ гурту Black Maloka Зелена лаунж-зона (13)
00:30-8:00 Нічна розважальна програма: дискотека від Docker Pub

“SKULLS BAR”дискотека NonStop! ShowCase!

Biker Pub (12), Зелена лаунж-зона (13), Парк (15), Кемпінг (16)