Програма фестиваля Tattoo Collection 2019

17 травня 2019, п'ятница

Час Місце
09:00-11:00 Реєстрація учасників фестивалю «TATTOO COLLECTION 2019» Вхід, каси
11:00 Двері відкриті для гостей «TATTOO COLLECTION 2019» Вхід, каси
11:00 Початок роботи тату майстрів TATTOO ZONE
11:00-19:00 Програма для дітей Дитяча площа фестивалю
11:00-19:00 Fun Zone від компанії SEAT FUN ZONE
12:00-18:00 Секретні татуювання TATTOO ZONE
12:00-14:30 Реєстрація татуювань в номінаціях 1-го дня Фестивалю TATTOO ZONE, Реєстрація номінацій
13:00-13:30 Офіційне відкриття Фестивалю Tattoo Collection 2019 Центральна площа фестивалю
13:30-14:00 Лекція “Челендж схуднення” разом з Skorzh Theskull і Анастасія Святокум Центральна площа фестивалю
14:00-15:00 Музична програма: гурт M!NE Центральна площа фестивалю
15:00-15:15 Знайомство з майстрами татуювання, журі та номінаціями Фестивалю Центральна площа фестивалю
15:00-18:00 Перегляд татуювання Домашнього завдання по номінаціях 1-го дня Фестивалю Центральна площа фестивалю
17:00-20:00 Спортивна програма FUN ZONE
18:00-19:00 Музична програма: гурт Хмарно з проясненнями Центральна площа фестивалю
18:40 Закінчення роботи майстрів і реєстрації татуювань в Номінації Best of the Day TATTOO ZONE, Реєстрація номінацій
19:00-20:00 Перегляд готових робіт в Номінації Best of the Day Центральна площа фестивалю
20:30-21:00 Нагородження переможців Фестивалю за Номінаціями 1-го дня Центральна площа фестивалю
21:00-21:30 Музична програма: гурт AfriKAN Центральна площа фестивалю
21:30-22:00 Fire SHOW Центральна площа фестивалю
23:00 Закінчення 1-го дня Фестивалю Центральна площа фестивалю

18 травня 2019, субота

Час Місце
09:00 Двері відкриті для учасників «TATTOO COLLECTION 2019» Вхід, каси
10:00 Двері відкриті для гостей Tattoo Collection 2019 Вхід, каси
10:00 Начало работы тату мастеров Артпростір TATTOO ZONE
10:00-19:00 Програма для дітей Дитяча площа фестивалю
10:00-13:00 Музична програма: DJ Vitaliy Kyrychenko Центральна площа фестивалю
11:00-19:00 Fun Zone від компанії SEAT FUN ZONE
12:00-18:00 Секретні татуювання TATTOO ZONE
11:00-14:30 Реєстрація татуювань в номінаціях 2-го дня Фестивалю TATTOO ZONE, Реєстрація номінацій
13:00-14:00 Музична програма: Dj Nice Wise (Dub Splash Soundsystem) Центральна площа фестивалю
14:00-20:00 Спортивна програма FUN ZONE
15:00-18:00 Перегляд татуювання Домашнього завдання по номінаціях 2-го дня Фестивалю Центральна площа фестивалю
18:30 Закінчення роботи майстрів і реєстрації татуювань в Номінації Best of the Day TATTOO ZONE, Реєстрація номінацій
18:00-19:00 Музична програма: гурт Dub Splash Центральна площа фестивалю
19:00-20:00 Перегляд готових робіт в Номінації Best of the Day Центральна площа фестивалю
20:30-21:00 Нагородження переможців Фестивалю за номінаціями 2-го дня Центральна площа фестивалю
21:00-21:10 Аукціон, збір коштів для проекту серцебиття – heart.in.ua Центральна площа фестивалю
21:00-22:30 Музична програма: гурт 5NIZZA Центральна площа фестивалю
23:00 Закінчення 2-го дня Фестивалю Центральна площа фестивалю

19 травня 2019, неділя

Час Місце
09:00 Двері відкриті для учасників «TATTOO COLLECTION 2019» Вхід, каси
10:00 Двері відкриті для гостей Tattoo Collection 2019 Вхід, каси
10:00 Початок роботи тату майстрів Артпростір TATTOO ZONE
10:00-18:00 Програма для дітей Дитяча площа фестивалю
11:00-18:00 Fun Zone від компанії SEAT FUN ZONE
12:00-18:00 Секретні татуювання TATTOO ZONE
11:00-14:30 Реєстрація татуювань в номінаціях 3-го дня Фестивалю TATTOO ZONE, Реєстрація номінацій
14:00-15:00 Музична програма: гурт Our Atlaantic Центральна площа фестивалю
14:00-17:00 Спортивна програма FUN ZONE
16:30-17:00 Закінчення роботи майстрів і реєстрації татуювань в Номінації Best of the Day TATTOO ZONE, Реєстрація номінацій
16:00-18:00 Перегляд татуювання Домашнього завдання по номінаціях 3-го дня Фестивалю і в Номінації Best of the Day Центральна площа фестивалю
18:00-18:30 Музична програма: гурт The UNSLEEPING Центральна площа фестивалю
18:30-19:00 Нагородження за номінаціями – Приз глядацьких симпатій, спонсорські фаворити Центральна площа фестивалю
19:00-19:30 Нагородження переможців Фестивалю за Номінаціями 3-го дня. Вручення Гран Прі фестивалю кубка “Golden Machine”. Центральна площа фестивалю
19:30-20:00 Урочисте закриття фестивалю «TATTOO COLLECTION 2018» Центральна площа фестивалю