ЧЕРНОБИЛЬ ТУР – партнер фестивалю

Наші партнери та Спонсори Призового фонду фестивалю – “ЧЕРНОБИЛЬ ТУР” дарує  сертифікати на подорож до Чернобильскої зони переможцю номинації “Спонсорський фаворит” та переможцю фестивалю.

Також спонсор дарує подарунки за татуювання з чернобильской тематикою (зробленні на фестивалі або заживлені). Для цього всі, хто має тату з чернобильской тематикою треба  буде підійти к стенду Чернобыль тур та отримати подарунок.

Туроператор “ЧОРНОБИЛЬ ТУР” – флагман туристичних поїздок до Чорнобильської зони, щодня здійснює захоплюючі пізнавальні тури. Професійні гіди, вивірені до найменших деталей маршрути, цікаві розповіді, прискіпливе ставлення до безпеки туристів – все це лежить в основі турів компанії, яка вже 10 років працює на туристичному ринку України. Усі екскурсії базуються на найсучасніших наукових даних та практичному досвіді успішних ліквідаторів. Закономірно, що вже четвертий рік поспіль “ЧОРНОБИЛЬ ТУР” отримує сертифікат найвищої якості від найпопулярнішого порталу для мандрівників TripAdvisor.

До маршрутів входить відвідування таких унікальних та відомих усьому світу об’єктів, як руїна 4-го енергоблоку ЧАЕС, нині накрита велетенською «АРКОЮ», місто-привид Прип’ять, місто Чорнобиль, гігантські антени радару “ДУГА-1”, секретне воєнне містечко “Чорнобиль-2”,  покинуті села та ін. Під час екскурсій проводиться навчання користуванню дозиметром та навичкам виживання у випадку радіаційної катастрофи. Компанія має власний науково-дослідний та інформаційний відділ, який надає достовірну інформацію про Чорнобильську зону, ЧАЕС, наслідки аварії, радіацію та її ефекти.

Екскурсії здійснюються комфортабельними автобусами та авіатранспортом (літаки, гелікоптери). На додачу, екскурсії-катання на ліквідаторській бронетехніці, Мілітарі-тури, стрільбища, тури в підземелля Києва та інші не менш захоплюючі подорожі доступні на сайті https://www.chornobyl-tour.ua

 

Хочете незабутніх вражень та справжніх емоцій,

що позитивно вплинуть на ваше життя?

Тоді вам в “ЧОРНОБИЛЬ ТУР”!

single-image

ЧЕРНОБЫЛЬ ТУР

0 127