УЧАСНИКИ
team-member

Роман Лысенко

team-member

Nicolas Roland

team-member

Юля Дубровская

team-member

Денис Семко

team-member

Николай Комарницкий

team-member

Владислава Любченко

team-member

Максим Любченко

team-member

Николай Федюшко

team-member

Mikheil Pakhlevanyan

team-member

Андрей Космин

team-member

Алексей Кирилов

team-member

Ruslan Millington

team-member

Denis Meleshko

team-member

Дима Борзый

team-member

Даша Солдатенко

team-member

Елена Качалова

team-member

Жора Лютый

team-member

Степан Левша

team-member

Роман Несветов

team-member

Макс Назаренко

team-member

Евгений Любота

team-member

Евгений Чистяков

team-member

Валентин Берлин

team-member

Константин Михальский

team-member

Алексей Ларин

team-member

Дмитрий Тихонов

team-member

Андрей Пузырь

team-member

Grigori Papikian

team-member

Андрей Безпамятный

team-member

Александр Пономаренко

team-member

Никита Дулевич

team-member

Петр Демидов

team-member

Алексей Пьянков

team-member

Алексей Лапшин

team-member

Юра Брестский

team-member

Андрей Черепий

team-member

Иван Дождь

team-member

Владимир Максимук

team-member

Екатерина Меринова

team-member

Kristina Annenkova

team-member

Елена Задорожная

team-member

Евгений Гущин

team-member

Кристина Пашко

team-member

Александр Хорошун

team-member

Vera Kliabanskaya

team-member

Виктор Пахальчук

team-member

Игорь Кучма

team-member

Олег Савка

team-member

Эльвира Савчук

team-member

Sana Sunflower

team-member

Вадим Вадик

team-member

Алексей Янковский

team-member

Артем Наумчик

team-member

Ольга Фрост

team-member

Максим Полищук

team-member

Сергей Концевой

team-member

Александр Дубровин

team-member

Александр Гребенюк

team-member

Роман Марчук

team-member

Владимир Орлов

team-member

Владимир Манзюк

team-member

Олег Котенко

team-member

Дмитрий Храновский

team-member

Дмитрий Щеголев

team-member

Дима Совесть

team-member

Сергей Shine

team-member

Дмитрий Куцолабский

team-member

Владислав Бабич

team-member

Артем Цицилин

team-member

Мария Галицки

team-member

Роман Саенко

team-member

Виктор Фурсик

team-member

Олег Пимченко

team-member

Влад Корн

team-member

Роман Ким

team-member

Magdalena Klim

team-member

Вадим Бильский

team-member

Александр Позняков

team-member

Дмитрий Иоргачев

team-member

Роман Грищенко

team-member

Алена Ноздратенко

team-member

Дмитрий Коваленко

team-member

Владислав Брижалов

team-member

Гала Заячковская

team-member

Татьяна Гриценко

team-member

Виктор Кубик

team-member

Кира Кит

team-member

Карина Пирог

team-member

Жека Каширкин

team-member

Сергей Осовский

team-member

Сергей Лыков

team-member

Александр Белугин

team-member

Сергей Бондаренко

team-member

Piotr Wojciechowski

team-member

Марина Мальцева

НОМІНАЦІЇ
1 день - 18 травня

Велике татуювання

Cover-Up

Individual Tattoo

Біомеханіка, ограніка

Traditional Tattoo

Dotwork, графіка

Best of the day (color)

Best of the day (black&grey)

Best of the day (dotwork, графіка)

2 день - 19 травня

Black & Gray

Орнаментальне татуювання

Реалізм

Кольорове татуювання

Портрет

Японське класичне татуювання

Best of the day (color)

Best of the day (black&grey)

Best of the day (dotwork, графіка)

3 день - 20 травня

Українське національне татуювання

Мініатюрне татуювання

Тату глядацьких симпатій

Спонсорський Фаворит

Crazy Tattoo

Best of the day (color)

Best of the day (black&grey)

Best of the day (dotwork, графіка)

Гран-Прі «Golden Machine»

ПАРТНЕРИ
КОНТАКТИ

Якщо у Вас виникли питання про Міжнародний фестиваль «Tattoo Collection», просто відправте нам лист на адресу info@tattoo-collection.kiev.ua або peter.ischenko@gmail.com

Мiсце проведення Конвенцiї:
ВДНГ (Національний виставковий комплекс України), Проспект Глушкова,1, 19-й павільон

Оргкомітет фестивалю:
Україна, Київ, вул. Саксаганського, 27, Студія татуювання «Планета Тату»

Контактні телефони:
Мобільний: +38 (067) 290-22-22