НОВИНИ
УЧАСНИКИ
team-member
Ніколас Роланд
team-member
Олександр Козловський
team-member
Олександра Бєляєва
team-member
Анастасія Шаповалова
team-member
Богдан Осiпчук
team-member
Євген Любота
team-member
Вова Басевич
team-member
Данна Роговська
team-member
Костя Георгієв
team-member
Анна Поліщук
team-member
Віталій Мірошниченко
team-member
Олена Лего
team-member
Наталія Мередіт
team-member
Джонні Віланова
team-member
Аліна Суріна
team-member
Кіке Віана
team-member
Вадик Тумі
team-member
Роман Лисенко
team-member
Туфан Ілксоз
team-member
Хазим Алнаурі
team-member
Ірина Яновська
team-member
Олексій Мороз
team-member
Ольга Григор'єва
team-member
Денис Мелешко
team-member
Олександр Зарицький
team-member
Яна Мелешко
team-member
Вадим Родимов
team-member
Юлія Бабич
team-member
Олексій Арнаутов
team-member
Олександр Якін
team-member
Андрій Мороз
team-member
Кирил Кирилів
team-member
Катерина Мерінова
team-member
Олександр Хорошун
team-member
Андрій Космін
team-member
Валентин Дудко
team-member
Салахов Дмитро
team-member
Ярослав Ковтюх
team-member
Бачинський Денис
team-member
Петровский Олег
team-member
Проскура Сергій
team-member
Константин Коварний
team-member
Кліщ Назарій
team-member
Тимофіїв Руслан
team-member
Гаста Сергій
team-member
Ликов Сергій
team-member
Анжела Богверадзе
team-member
Волкова Марина
team-member
Тиманский Альберт
team-member
Юлія Макарчук
team-member
Скотаренко Ярослав
team-member
Пахло Михайло
team-member
Романюк Олег
team-member
Любченко Максим
Потопляк Ростислав
Тавров Гліб
Гребенюк Олександр
Овсієнко Олексій
team-member
Влада Любченко
team-member
Оніпсенко Антон
Олександр Харциз
team-member
Бондарєв Роман
team-member
Ярмак Микола
team-member
Тихонов Дмитро
team-member
Сатаненко Марія
team-member
Фалін Ілля
team-member
Магула Юрій
team-member
Гриценко Вадим
team-member
Наконечна Аліна
team-member
Пахомов Дмитро
team-member
Комарницький Микола
team-member
Чіпошін Андрій
team-member
Папікян Григорій
Володимир Максимук
team-member
Гончаров Сергій
team-member
Самсонов Богдан
team-member
Діма Борзий
НОМІНАЦІЇ
1 день - 17 травня

Кольорове татуювання

Individual Tattoo

Cover-Up

Біомеханіка, ограніка

Traditional Tattoo

Neotraditional Tattoo

Best of the day (color)

Best of the day (black&grey)

Best of the day (dotwork, графіка)

2 день - 18 травня

Black & Gray

Орнаментальне татуювання

Dotwork, графіка

Реалізм

Портрет

Японське класичне татуювання

Best of the day (color)

Best of the day (black&grey)

Best of the day (dotwork, графіка)

3 день - 19 травня

Велике татуювання

Українське національне татуювання

Тату глядацьких симпатій

Спонсорський Фаворит

Crazy Tattoo

Best of the day (color)

Best of the day (black&grey)

Best of the day (dotwork, графіка)

Гран-Прі «Golden Machine»

ПАРТНЕРИ
КОНТАКТИ

Мiсце проведення Конвенцiї:
ВДНГ (Національний виставковий комплекс України), Проспект
Академіка Глушкова 1, павільйон № 19.

Керівник проекту:
Роман Єфімов
roman.yefymov@gmail.com

Робота зі спонсорами, музична програма:
Олександра Айшпур
ayshpur.alexandra@gmail.com

Робота з учасниками:
Юрген Штольц
artist.tattoocollection@gmail.com

Контактні телефони:
+38(063)123-43-54, +38(067)290-22-22